KONST / Litografier / Färglitografi 9756049
nr 975 6049
Färglitografi
Gustavsson, EA-upplaga (konstnärens exemplar), utsikt från Norr Mälarstrand, signerad, 1981, motivet: 44x55
Utrop:
300 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 24 augusti 2015
kl 18:49:04
100 kr
150 kr
1.000 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
24 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv